Pilna pomoc dla Naszego kolegi

Zbigniew Kubicki   22 października 2020   Możliwość komentowania Pilna pomoc dla Naszego kolegi została wyłączona
  • Koleżanki i Koledzy

Nasz przyjaciel Paweł na tegorocznym urlopie letnim wybrał się ze swoją narzeczoną, motocyklem do swojego brata mieszkającego w Niemczech.
Mogłoby się wydawać, że to wymarzone wakacje. Paweł wraz ze swoim bratem wybrali się na przejażdżkę swoimi motocyklami, z której póki co wrócił tylko jeden z nich. Niestety na łuku drogi coś poszło nie tak i Paweł uległ ciężkiemu wypadkowi. Został przetransportowany helikopterem do szpitala gdzie niemalże od razu przeszedł ponad 10-cio godzinną operację. W kolejnych dniach szereg następnych skomplikowanych operacji.
Nasz przyjaciel miał między innymi pęknięte zebra, wielomiejscowe złamanie miednicy, uraz barku który wymagał rekonstrukcji, klejone obojczyki, wstawione sztuczne łopatki oraz sześć kolejnych operacji spowodowanych zakażeniem krwi.
Największy problem jest z prawa ręka, w której niestety prawie nie ma czucia.

Mimo ubezpieczenia i ciągłego pobytu w niemieckim szpitalu już zaczynają napływać rachunki między innymi za transport między szpitalami lub za sprzęt potrzebny do leczenia i rehabilitacji a to dopiero początek.

Dlatego od dnia jutrzejszego uruchamiamy w naszym zakładzie zbiórkę pieniędzy do puszek na rehabilitację, które zostaną umieszczone w następujących miejscach:

  • hala DMEK – stanowisko obok stolarni;
  • hala C – biuro Kontroli Jakości;
  • hala C – stołówka
  • hala DPDS – biurko kierownika na bramie 4;
  • lakiernia – pomieszczenie brygadzisty (jadalnia);
  • Środa Wlkp. – stołówka ( od 26.10.20 );
  • Kijewo – stołówka ( od 26.19.20 ).

Bardzo prosimy o wsparcie, pomoc  finansową dla Naszego kolegi. Musimy zrobić wszystko co możliwe, aby Paweł funkcjonował w życiu jak przed wypadkiem i powrócił do pracy.

Bądźmy w tych trudnych czasach SOLIDARNI.

Dla pracowników z pozostałych lokalizacji oraz nieobecnych w pracy ( praca zdalna ) – organizowana  jest zbiórka  na Zrzutka.pl – https://zrzutka.pl/ak8twg

Pozdrawiamy